Ogłoszenia - Parafia p.w. św. Jerzego w Niedźwiedziu

Menu główne:

Na XXXII Niedzielę Zwykłą
10 listopada 2019 r.

1. Dzisiejsza niedziela ukierunkowuje nasze myśli na zmartwychwstanie i życie wieczne. Wspominając w tych dniach naszych bliskich zmarłych, pamiętajmy, że również kresem naszych ziemskich dróg jest wieczna rzeczywistość.

2. Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. To okazja do szczególnej pamięci i modlitwy w intencji chrześcijan prześladowanych na całym świecie.

3. Jutro z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości pragniemy polecać Bożej Opatrzności losy naszej Ojczyzny i rodaków na całym świecie. Tego dnia Wspólnota we Wrockach przeżywa Odpust ku czci św. Marcina. Suma Odpustowa o godz. 11.30

4. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych.

5. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy – w środę w łączności z Mszą św.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu i dodatkowa okazja do Spowiedzi św. – w piątek od 16.00.

7. Na stoliku z prasą kolejny numer „Niedzieli”.

Serdeczne „Bóg zapłać” za wsparcie prac remontowych poprzez niedzielną kolektę, wpłaty indywidualne oraz wpłaty na konto parafialne. Po Mszach św. można składać swój za dar serca dla mieszkańców Aleppo.

Solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia obfitych Bożych darów.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
11 XI – św. Marcin z Tours (316-397), rzymski legionista, ojciec życia zakonnego we Francji, biskup,
12 XI – św. Jozafat (1580-1623), biskup połocki obrządku wschodniego, zamęczony za wierność unii z Rzymem,
13 XI – święci Benedykt, Jan, Mateusz, Izaak i Krystyn (zm. 1003), pustelnicy, benedyktyni, pierwsi polscy męczennicy.

Copyright 2016. All rights reserved.